Přečtěte co je nového

Máme otevřeno každý pracovní den 9:00 - 16:30

Prodej sortimentu jen to co je povoleno dle nařízení vlády.

Sběráček se zapojuje do Batůžkového projektu - jde o pomoc chudým dětem z africké Malawi. Mate-li doma již nepotřebné:

sešity nebo notesy, tužky, pera, pasteleky, gumu, ořezávátko, pravítko, pouzdro na tužky, ručník, kraťasy či sukni, triko či šaty (6-13let), žabky či sandály, malý míček (tenisák), mýdlo, zubní kartáček a pastu, lžíci (kovovou).

Cokoliv z toho můžete přinést do Sběráčku na Brandlově ulici a my to předáme hodoninskemu Family Pointu, kde to budou dobrovolnici komlpetovat do školních tašek. Více informací najdete na https://www.batuzkovyprojekt.cz/.

Hledáme nové lidi, kterým můžeme pomoci. Pokud o někom víte, kdo potřebuje finančně pomoci tak jim o nás řekněte. Děkujeme

Přidána nová stránka Požádejte o pomoc kde nás můžete jednoduše požádat o pomoc vyplněním formuláře a kde je stručné info jak to všechno probíhá. 

Sbíráme PET víčka pro Pavlíka, s jejichž pomocí budou financovat fyzioterapeutické cvičení. Budeme je vozit do Židlochovic.

Rozhodli jsme se ty lepší věci prodávat přes internet, aby byl výtěžek vyšší a byly zachovány lidové, dostupné ceny na prodejně.

Postupně budeme zboží přidávat a prodávat zde na AUKRU 

Samozřejmostí je vyzvednutí zdarma na prodejně.


Napsali o nás:


Jaké věci nosit a jaké ne

VĚCI, KTERÉ JSOU VHODNÉ K PRODEJI:

Pracovní oblečení, zimní oblečení

vybíráme věci čisté, funkční, v dobrém stavu, tak, aby byly prodejné.. 

 

TYTO VĚCI PROSÍM NENOSTE:

Nenoste kopie (vypalované) CD a DVD - nesmíme to prodávat

Nenoste oblečení špinavé, roztrhané, děravé. Jen takové, které by jste byli sami ochotni koupit. Nikdo si nebude kupovat roztrhané oblečení. Děkujeme za pochopení.

Hračky jenom funkčí, ne rozbité.